Zapraszamy do Huty Szkła Kryształowego Julia w Piechowicach

Huta Julia to miejsce, w którym splata się historia, piękno szklanych arcydzieł i ręczny proces produkcji!logo julia

Podczas zwiedzania z przewodnikiem obejrzycie Państwo niezwykły proces wytwarzania kryształu w pracującej hucie. Ścieżka turystyczna czynna od godziny 09:30 prowadzi przez wiele działów m.in. miejsca gdzie doświadczeni rzemieślnicy dmuchają i formują gorącą masę szklaną dosłownie wyczarowując kryształowe produkty na oczach turystów. Idąc dalej zobaczycie Państwo wiele innych interesujących stanowisk produkcji – od szlifowania, poprzez nanoszenie przepięknych zdobień aż po kontrolę jakości i misterne pakowanie kryształu.

Od godziny 14:45 zapraszamy do poznania specyficznych własności szkła kryształowego w czasie tematycznego zwiedzania huty noszącego nazwę „Sekrety szkła”. Zwiedzanie „Sekrety szkła” to wyjątkowa lekcja fizyki i optyki. Przewodnik opowiada o historii, technologii i ciekawostkach związanych z kryształem i jego produkcją.

Zapraszamy także do korzystania z szerokiej oferty warsztatów dla dorosłych i dzieci (np. grawerowanie na szkle, szklana biżuteria, malowanie na szkle).

Zwiedzanie i warsztaty są dostępne siedem dni w tygodniu, także w święta.

Poznaj naszą fascynującą historię i poczuj żar hutniczego pieca!

Zapraszamy do oglądnięcia filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=F8njZp6ddqI
https://www.youtube.com/watch?v=Qf9ahM2mlQQ
https://www.youtube.com/watch?v=4PcUXUABHAo

Hostel Chopper, czyli tanie noclegi we Wrocławiu

Od 11 października 2011 r. możecie zjeżdżać do boksu przy Kotlarskiej 42. Budowany w pocie czoła hostel Chopper otworzył swoje motocyklowe podwoje i zaprasza na krótszy lub dłuższy popas. (więcej…)

Pamiątki z Karkonoszy

 

Zapraszamy Państwa do sklepiku z pamiątkami.Pamiątki z Karkonoszy Szklarska Poręba

Znajduje się on przy ul. 1-go Maja, tuż przy parkingu sklepu Lewiatan (za hotelem Kryształ, po lewej stronie jadąc w kierunku Szrenicy).

Dla mieszkańców naszych apartamentów wynegocjowaliśmy specjalne rabaty. Wystarczy przed zakuPamiątki z Karkonoszy Szklarska Poręba pami powiedzieć, że są Państwo z naszych apartamentów a otrzymacie rabat na zakupy (rabaty są ustalane indywidualnie na miejscu w zależności od wartości zakupów).

Sklepk oferuje pełen asortyment zarówno pamiątek jak i niezbędnych gadżetów do wędrówek po górach czy też np. jazdy na nartach.

Czynne codziennie od 9.30 do ok. 20.00 (w sezonie dłużej).

Zapraszamy!

Oferty specjalne

Ju wkrótce znajdziecie tutaj propozycje firm współpracujących z nami, które przygotowały specjalną ofertę dla mieszkańców naszych Apartamentów.

Zapraszamy na udany wypoczynek w góry!

MONIKA, KINGA, PAULA, KLARA:

Wolne terminy w sierpniu!

MONIKA - wolny termin 24-26.08
PAULA - wolny termin od 26.08.18

JOLA: sprawdż system rezerwacji online!

NATALIA: Wolne terminy!
Zapraszamy!!

Nasze Apartamenty
Apartament w centrum
"Jola 2"
Apartament w centrum
"Klara"
Apartament w centrum
"Paula"
Apartament w centrum
"Monika"
Apartament w centrum
"Natalia 2"
Apartament w centrum
"Jola 1"
Apartament w centrum
"Kinga"
Apartament w centrum
"Natalia 1"
Apartament w centrum
"Jola 3"

Apartamenty w Szklarskiej Porębie. Apartamenty Szklarska. Noclegi w Szklarskiej. Apartamenty Szklarska Poręba. Noclegi Szklarska Poręba.